Recenze Akai

Akai EWI5000

Akai EWI5000

Přidáno: 28. září 2015

(naposledy upraveno 28. září 2015)

Zakoupeno v Kytary.cz

• profesionální nástroj, splňuje veškerá má očekávání, na youtube i množství instruktážních videí (v angličtině)
  • kvalitní zpracování těla nástroje, robustní a přitom lehký
  • dobrá výdrž baterie
  • zatím jsem neodhalil slabinu krom chybějícího českého překladu manuálu

Multiinstrumentální syntezátor s kvalitním akustickým výstupem
Snadné ovládání klapek, chce to trochu cviku s ovládáním oktáv
Výborná alternativa pro hraní v panelovém domě (na sluchátka)
Doporučuji - myslím, že je to velmi povedený kus od firmy Akai

Akai MPX8

Akai MPX8

Přidáno: 24. července 2015

(naposledy upraveno 3. srpna 2015)

Zakoupeno v Kytary.cz

• Kompaktní, vleze se do batohu
  • Jednoduché ovládání
  • Omezení specifikace samplů
  • Nemá "choke group"
  • Chyby v MIDI implementaci

Akai MPX 8 je levný sampler, bohužel jeho cenou je vykoupená jeho kvalita. Některé chyby byly opraveny v novějších verzích firmware a nyní už je teda docela použitelný.
Bohužel jsem ho ale obratem vrátil do e-shopu. Zjistil jsem totiž, že vynechává některé příkazy poslané MIDI sekvencerem (Arturia BeatStep Pro). No fóru Akai jsem se dozvěděl, že je to způsobeno tím, že prýá někteří výrobci komprimují MIDI signál a tím pádem se někdy může stát, že se "ztratí" příkaz "note-off". Tím pádem se sampler hodí pouze na přehrávání samplů ručně.

Ověřený zákazník Shop4djs.com Ověřený zákazník

Přidáno: 4. ledna 2015

Zakoupeno v Shop4djs.com

Je to moje první zkušenost s midi klávesami, takže nemůžu objektivně popsat jeho užitné vlastnosti:)..Stále se s produktem seznamuju..Přesto mě, ale zaujaly jeho kompaktní rozměry, které jsou určitě výhodou pro mobilitu. Všude se vleze a nemusíte se starat o jeho uskladnění.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. listopadu 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• jednoduché
  • kvalitní
  • všestrané

Splnilo to vše, co jsem očekával, spolehlivý pomocník, vyplatí se investovat jestli máte zálibu v hudbě, a sem tam si něco chcete zkusit nahrát, hlavní je třeba ztratit dojem ultimate beat makera, tzn. že si koupíte klávesy a jste na úrovni světové špičky, je nutný znát i programy s kterými pracovat. Za mě určitě spokojenost s nákupem.

Přidáno: 7. června 2014

• skladné na cesty
  • dynamika úhozu
  • raději bych klávesy plné velikosti, je to trochu nezvyk, klávesy jsou o cca 2mm užší než normální
  • dynamika úhozu je na základě rychlosti a ne síly úderu, při velmi pomalém stlačení nezahraje, chová se trochu jako klasické piano a ne keyboard, i když tuhost je úplně jiná
  • jsou to jen MIDI klávesy, dělá se i varianta plného keybordu, ale je značně větší, škoda že není varianta stejné velikosti včetně syntetizéru

Na cvičení na cestách případně hraní někde venku jako základ postačuje, je třeba si ale na něj zvyknout

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Velmi dobrá klávesnice, malé rozměry.
  • Místo arpegia by se spíš hodilo pár točítek, ale v té ceně se to asi nedá čekat.

Cenově vhodná volba pro začátečníka jako já.

Anonym Anonym

Přidáno: 2. ledna 2014

• rozměry
  • váha
  • USB
  • špatná citlivost kláves, pro plný tón musím fakt silně tlačit
  • žádna podpora ze strany výrobce, jestli máte problém budete si na to muset přijít sami jelikož všechno končí komentářem, zařízení jen připojíte a funguje.
  • ruší se s jinými USB zařízeními

Sice klávesy fungují, ale musí se na ne pořádně tlačit.

K instalaci:
Po připojení k PC se mělo vše nainstalovat samo jelikož na CD dochází jen Editor ne ovladač.
V mém případě nefungovalo nic. LPK25 síce Ableton Live spoznal, ale žádnej výstup z MIDI nedostával.
Po nainstalování MIDI monitoru začali klávesy dávat nic neříkající error, s kterým nemá zkušenosti žádné fórum jak od Windows, Abletonu nebo samotnýho AKAI. Nakonec jsem odpojil všechna USB zařízení (kromě klávesnice a myši), a až teprve pak to začalo hrát.
Takže teď, když ho chci používat, musím odpojit grafický tablet, čtečku paměťových karet, USB rozbočovač a webkameru.

Přidáno: 2. srpna 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

Velmi kvalitní provedení za vynikající cenu.

Přidáno: 23. dubna 2013

Zakoupeno v MUSIC CITY

Koupili jsme klávesy pro děti, jsme s nimi naprosto spokojeni

Přidáno: 5. března 2013

• Malý, skladný, lehký.
  • Naprosto nedostatečná softwarová podpora.

Využitelnost pro začátečníky je omezena chybějícím základním softwarem. Pokud si ho někde dokážete vyčenichat, pak je zařízení doporučitelné.

Přidáno: 31. ledna 2013

Zakoupeno v MUSIC CITY

levny a funkcni, pekna hracka mam co jsem chtel. uvidime casem kdy se ten mini usb urve

Přidáno: 7. srpna 2012

Zakoupeno v Kytary.cz

Za velmi nízkou cenu dobrá kvalita. Po připojení do počítače ihned funguje (bez předchozí instalace čehokoliv), zpracování se zdá až překvapivě kvalitní, jedinou nevýhodou pro někoho můžou být docela tenké klávesy.

Zobrazuji 121 - 132 ze 132 recenzí 1...3 4 5 6 [ 7 ]